• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hekim Hatice artık çok mutlu

Hekim Hatice artık çok mutlu
Giriş Tarihi: 10.8.2019

Aydın'da, Yeni Asır'ın yaptığı haberin ardından, okul birinciliği kontenjanı ile Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne yerleşen Hatice Nesibe Güler, annesi Meral Güler ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş'u ziyaret etti. Hatice, desteği için Okumuş'a teşekkü etti. Hatice Nesibe Güler, özel bir okuldan birincilikle mezun olmasına rağmen yaşanan teknik sorunlar nedeniyle okul birinciliği okul yönetimi tarafından sisteme geç girildiği için hayalindeki üniversite tercihini yapamamıştı. Yeni Asır'ın 'ihmal kurbanı' başlığıyla verdiği haberin ardından sorun çözülmüştü.

KAZIM YÖRÜKCE

Hekim Hatice artık çok mutlu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN