• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bebeğini kucağına alamadan can verdi

Bebeğini kucağına alamadan can verdi
Giriş Tarihi: 9.10.2019

'da bebeğini dünyaya getirirken kalbi duran ve kurtarılamayan anne , ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. Bebeğin sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Aydın'da bebeğini dünyaya getirirken kalbi duran ve kurtarılamayan anne Huriye Çay, ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. İzmir Buca'da pide salonu işleten, Aydın'ın Karacasu ilçesinden Mehmet Ali Çay, yaklaşık 3 yıl önce memleketi Karacasu ilçesinde yaşaşan Huriye Karaca ile hayatını birleştirdi. İzmir'de yaşayan çiftin mutluluğu erkek bebekleri olacağı müjdesiyle taçlandı. İzmir'de özel bir hastanede doğuma giren Huriye Karaca Çay'ın, ameliyat esnasında kalbi durdu. Genç anne yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Bebeğin sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. Genç kadının bebeğini kucağına alamadan hayata veda etmesi eşi, ailesi ve yakınlarını yasa boğdu.

KAZIM YÖRÜKCE

Bebeğini kucağına alamadan can verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN