• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günün kahramanı

Günün kahramanı
Giriş Tarihi: 11.10.2019

'da 8 aylık kızını göremediği için girişiminde bulunan vatandaş kendini boşluğa bıraktığı esnada bir polis tarafından kurtardı. Kahraman polis, olayı korku dolu gözlerle izleyen vatandaşlar tarafından dakikalarca alkışlandı.

Aydın'da 8 aylık kızını göremediği için intihar girişiminde bulunan vatandaş kendini boşluğa bıraktığı esnada bir polis tarafından kurtardı. Kahraman polis, olayı korku dolu gözlerle izleyen vatandaşlar tarafından dakikalarca alkışlandı. Efeler ilçesinde eşi ve çocuğu sığınma evine yerleştirilen Ozan Aslan (24), pasajın teras katına çıkarak, "Kızımı istiyorum" diye bağırmaya başladı. Aslan, bir anda kendini boşluğa bıraktı. Yüreklerin ağızlara geldiği o anda bir polis, Aslan'ı kolundan yakaladı. Film sahnelerini aratmayan korku dolu anların ardından genç adam, hastaneye götürüldü.

KAZIM YÖRÜKCE

Günün kahramanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN