• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Okul yolu köstebek yuvasından farksız

Okul yolu köstebek yuvasından farksız
Giriş Tarihi: 4.12.2019

Aydın Koçarlı'da Mustafa Keziban Küçükoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne giden yolun bozuk olması öğrencileri ve servis şoförlerini çileden çıkardı. Yeni Mahalle Durmuş Terzioğlu Caddesi'ndeki okula giden yol çukurlar nedeniyle köstebek yuvasına döndü. Toprak yol, yağmurla çamur deryasına dönerken, öğrenciler ve sürücüler büyük zorluk yaşıyor. Öğrenciler yolun bir an önce yapılması için yetkililere çağrıda bulunarak, "Kışın çamur, yazın toz var. Yağmurda daha çekilmez oluyor. Derenin diğer tarafındaki yolun da yapılmasını istiyoruz" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

Okul yolu köstebek yuvasından farksız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA