• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tel örgüler tehlike saçıyor

Tel örgüler tehlike saçıyor
Giriş Tarihi: 4.12.2019

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde çocuk oyun parkında bakımsızlık nedeniyle çürüyen teller tehlike yaratıyor. Cafer Tombul Parkı'ndaki basketbol sahasını çevreleyen tellerin bazı noktalarında bir insanın geçebileceği büyüklükte yırtıklar bulunuyor. Burada oynayan çocuklar için teller büyük tehlike oluşturuyor. Mahalle sakinleri, parka uzun zamandır bakım yapılmadığını belirtti. Vatandaşlar, basketbol sahası bulunan parkta parçalanan tel örgüden dışarıya çıkan topların peşinden giden çocukların yolda ölümle burun buruna geldiğini belirterek, "Çocuklarımız basketbol oynarken top sürekli dışarı kaçıyor. Topun peşinden çocuklarımız da gidiyor" dedi.

Tel örgüler tehlike saçıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA