• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Zindan gibi yolda önümüzü göremiyoruz’

‘Zindan gibi yolda önümüzü göremiyoruz’
Giriş Tarihi: 4.12.2019

Aydın'ın Efeler ilçesinde Devlet Su İşleri Kavşağı ile İncirliova ilçesi arasındaki karayolunun yeterli aydınlatılmaması, sürücülerin görüş açısını olumsuz etkiliyor. Yaklaşık 10 kilometrelik yol boyunca aydınlatma direği bulunmuyor. Belirli noktalara aydınlatma direğini konularak yolun geceleri aydınlatılmasını talep eden sürücüler, "Efeler'deki DSİ Kavşağı'nı geçtikten bir süre sonra başlayan ve İncirliova ilçesine kadar olan bölümde ne yazık ki aydınlatma direği bulunmuyor. Kapkaranlık yolda seyretmek zorunda kalıyoruz. Aydınlatma olmaması yüzünden burnumuzun ucunu zor görüyoruz. Binlerce aracın geçtiği bu yol ile ilgili gerekli önlem alınmalı. Yol, yeterli bir şekilde aydınlatılmalı. Yolun aydınlatılması hem sürücüler hem de yayalar için büyük önem arz ediyor" diyerek yetkilileri göreve davet etti.

TOLGA TEKİN

‘Zindan gibi yolda önümüzü göremiyoruz’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA