• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milletvekili Posacı tarlasını sürdü

Milletvekili Posacı tarlasını sürdü
Giriş Tarihi: 19.5.2020

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, takım elbiselerini çıkartıp çizmelerini giyerek tarlasında çalıştı. TBMM'de çalışmalardan kalan zamanını Aydın'da baba mesleği çiftçilik yaparak geçiren Posacı, kovid-19 salgını nedeniyle üretimin aksamaması için Efeler ilçesine bağlı Umurlu mahallesindeki çiftliğinde 600 dönümlük tarlasını sürdü, ardından da toprağa dane mısır ekti. Hükümetin tarıma önemli destekler verdiğini belirten Posacı, "Korona virüs sebebiyle gıda anlamında ülkemizde bir problem olacağını düşünmüyorum. Yeter ki çiftçimiz tarlasını boş bırakmasın" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

Milletvekili Posacı tarlasını sürdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA