• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuyucak’ta yol hamlesi

Kuyucak’ta yol hamlesi

18.7.2020

Aydın'ın Kuyucak ilçesine bağlı Yeşildere Mahallesi'nde bulunan toprak yollar parke taşı ile kaplanıyor. Kuyucak Belediyesi'nce başlatılan yol hamlesi kapsamında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. AK Partili Belediye Başkanı Metin Ertürk, Yeşildere Mahallesi'ni ziyaret ederek yol çalışmalarını yerinde inceledi.

'ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ'
Mahallede dar olan yolları genişletip parke taşı ile kaplayacaklarını belirten Ertürk, "Kuyucak ilçemiz için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeşildere Mahallemizde bulunan toprak yolları da hızlı bir şekilde parke taşı döşeyerek vatandaşlarımızı kışın çamurdan, yazın da tozdan kurtaracağız. Kuyucak Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN
Başkan Metin Ertürk, vatandaşların talebi doğrultusunda mahallede başlatılan cemiyet alanı çalışmalarının da devam ettiğini dile getirdi. Yeşildere Mahallesi sakinleri de yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Başkan Ertürk'e teşekkür etti.

KAZIM YÖRÜKCE

Kuyucak’ta yol hamlesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.