• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Kaplan yatırımcıları Koçarlı’ya davet etti

Başkan Kaplan yatırımcıları Koçarlı’ya davet etti
Giriş Tarihi: 2.9.2020

Aydın Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 3'üncü bölge teşviklerinden yararlanacak Aydın'daki 11 ilçe arasında bulunan Koçarlı'ya yatırımcıları davet etti. Başkan Kaplan, "Koçarlı'nın sanayileşerek büyümesi ve kalkınma hedefi noktasında yatırımcılarımıza tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız" dedi. Koçarlı'ya Organize Sanayi Bölgesi kurulması için çalışmalara başladıklarını dile getiren Kaplan, "Türkiye'nin 600'ncü en büyük ilçesiyiz. 10 yıl içerisinde ilk 500 arasına girip, kalkınan Türkiye'den de pay almalıyız. Yeter ki el birliğiyle gönül birliğiyle ilçemizin menfaatleri noktasında kenetlenelim" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Başkan Kaplan yatırımcıları Koçarlı’ya davet etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA