• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

artık dışarı çıkabilecek

Ramiya Teyze artık dışarı çıkabilecek

8.4.2021

AYDIN'DA yürüme güçlüğü çeken 71 yaşındaki Ramiya Şimşek, MHP İl Başkanlığı'nca hediye edilen tekerlekli sandalye ile dışarıya çıkabilecek. MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri, yürüme güçlüğü çeken Ramiya Şimşek'in tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılamak için seferber oldu. Partililerin desteğiyle alınan tekerlekli sandalye, parti binasına davet edilen yaşlı kadına hediye edildi. Tekerlekli sandalyesi olmadığı için dışarıya çıkamadığını belirten yaşlı kadın, kendisine destek olan MHP'li yöneticilere teşekkür etti.

■ KAZIM YÖRÜKCE

Ramiya Teyze artık dışarı çıkabilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.