• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yangın söndü acı kaldı

Yüzlerce hayvana ev sahipliği yapan sulak alan yakıldı!

Yangın söndü acı kaldı

5.5.2021

AYDIN'IN Efeler ilçesinde yüzlerce canlı türüne ev sahipliği yapan Çıldır Göleti sulak alanında çıkan yangında yavru bir köpek yanmaktan son anda kurtarıldı. Yangın, Tepecik Mahallesi'ndeki Çıldır Göleti sulak alanında çıktı. Kimliği belirsiz kişilerce sazlıkların tutuşturulmasının ardından alevler, kuşlar başta olmak birçok canlı türüne barınma, beslenme ve yuvalama ortamı oluşturan Çıldır Göleti sulak alanına sıçradı. Yapılan söndürme çalışmalarının ardından yangın kontrol altına alındı. Alevlerin arasından çıkarılan yavru bir köpeğin içler acısı hali ise görenlerin içini burktu.

■ KAZIM YÖRÜKCE

Yangın söndü acı kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.