• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuşadası'nda sahiller doldu, vatandaşlar deniz keyfi yaptı milli park araç girişine kapatıldı

Son dakika... Aydın’da hava sıcaklıklarının artması ile vatandaşlar denize akın etmesi ile milli park, yoğunluk yaşanması nedeniyle araç girişine kapatıldı.

Kuşadası’nda sahiller doldu, vatandaşlar deniz keyfi yaptı milli park araç girişine kapatıldı
İHA

26.06.2021, 16:30

Aydın'da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye başlaması ile vatandaşlar kendilerine gölge ve serin yer arayışına girdi. Hafta sonu olması dolayısıyla Dilek Yarımadası Büyük Menderes Milli Parkı da rağbet gören alanlar arasında yerini aldı. Sabahın ilk ışıkları ile milli park girişinde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar parkın açılması ile araçları ile parka girmeye başladı.

Vatandaşlar sıcak hava ile birlikte denizin keyfini sürdü. Yoğun bir talebin olduğu milli park yetkilileri içeride oluşan yoğunluğun önüne geçebilmek amacıyla parkın araç girişlerine durdurulduğunu açıkladı.Milli Park'tan yapılan açıklamada, "Milli Parkımızda an itibari ile 1300 araç giriş yapmıştır. İçmeler Koyu aşırı yoğunluktan dolayı araç girişine kapatılmıştır.

Milli Parkımız ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenliği amacıyla, aşırı araç yoğunluğundan dolayı saat 14.00 da araç girişine kapatılacaktır. Ziyaretçilerimizin Toplu Taşıma Araçlarını tercih etmeleri ve alternatif alanlara yönelmelerini önemle tavsiye ediyoruz" denildi.

Kuşadası'nda sahiller doldu, vatandaşlar deniz keyfi yaptı milli park araç girişine kapatıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.