• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Köpek katliamına pankartlı tepki

Köpek katliamına pankartlı tepki

07.04.2018, 22:45

Balıkesir'in Edremit ilçesinde 3 yavru köpeği zehirlenerek öldürülen Senay Karagözoğlu, tepkisini köpeklerinin fotoğraflarıyla, sert sözlü yazılı olduğu pankartları evinin penceresine asarak gösterdi. Karagözoğlu, "Ben ölene kadar, bu vahşeti yapanların vicdanı sızlasın" diye konuştu.

BAHÇELİ VİLLA ALMIŞTI

Karagözoğlu (65), yazlığının bahçesinde 9 yavru doğuran köpeği sahiplendi. Hastalanan 9 yavrudan 5'i öldü. İyileşen 4 yavrunun birini akrabasına sahiplendirdi. Anne ismini verdiği köpek ile yavrularına kendisi bakmaya başladı. Akçay'da oturduğu apartmanın yönetim toplantısında komşuları, oy çokluğu ile köpeklerin gönderilmesini istedi. Süre isteyip Ankara'ya giden Karagözoğlu, bahçeli bir villa aldı. Karagözoğlu, dönüş hazırlıklarını yaparken, yavru köpeklerin, zehirlenerek öldürüldüğünü öğrendi. Akçay'da yaşamak istemediğini belirten Karagözoğlu, 'Anne' isimli köpeği ile birlikte Ankara'ya yerleşeceğini söyledi. Karagözoğlu, zehirleyenleri protesto etmek amacıyla da köpeklerin fotoğraflarını ve 'Canları zehirleyen, zehirleten cani yaratıklar! Şerefsizler soyunuz kurusun... Beter acıyla can veresiniz!!!' yazılı pankartları evinin pencerelerine astı. Akçay'da bulunan evini satmayacağını belirten Karagözoğlu, "Bu ev böyle resimlerle duracak" dedi.

Köpek katliamına pankartlı tepki haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN