• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Balıkesirli diş hastalarına implant müjdesi

Balıkesirli diş hastalarına implant müjdesi

26.07.2018, 11:18

Ağız Diş Sağlığı merkezinde uzun yıllardır uzman doktor yokluğundan yapılamayan implant diş tedavisi başladı.

Balıkesir Ağız Diş Sağlığı merkezinde uzun yıllardır uzman doktor yokluğundan yapılamayan implant diş tedavisi başladı.

Balıkesir Ağız Diş Sağlığı Merkezinde implant diş tedavisi başladı. Balıkesir Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Necati Kelemençe tarafından yapılan açıklamada, Balıkesir'de görev yapan diş hekimlerine çeşitli üniversitelerden gelen hocalar tarafından cerrahi eğitimler verildiğini ve diş merkezinde görevli 20 diş hekiminin İmplant uygulaması için eğitim aldığı açıklandı.

Balıkesir Ağız Diş Sağlığı Merkezin de implant tedavileri 23 Temmuz itibarı ile başladığı öğrenildi. İmplant tedavisi için hastaların diş hekimlerinden tedavi için randevu almaları gerektiği açıklandı. Açıklamada hastaların, implant yapacak hekim tarafından muayenesi yapıldıktan sonra, hastaların durumuna göre röntgen ve tomografi ile görüntüleme yapıldıktan sonra implant planlaması yapılacak. Doktor en yakın Pazartesi günü hastaya randevu vererek, ameliyathane de ilgili ekip tarafından implant işlemi gerçekleştirilecek. İmplant tedavisi için şimdilik yalnızca Pazartesi günlerine randevu verilebiliyor.

Balıkesirli diş hastalarına implant müjdesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN