• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’in 20 ilçesinde bereketli işler yapıldı”

“Balıkesir’in 20 ilçesinde bereketli işler yapıldı”
Giriş Tarihi: 13.5.2020

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma, Savaştepe, Bigadiç, İvrindi ve Sındırgı'daki çalışmaları inceledi. Belediye başkanlarıyla istişarede bulunan Yılmaz, göreve geldiklerinden bu yana iletişim kanallarını güçlendirerek 20 ilçeyi bir ve beraber hale getirmek için çalıştıklarını söyledi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çalışmaktan gurur duyduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz, "Tecrübesini her yere en güzel şekilde yansıtan, 30 yıl sonrasını öngören bir liderle çalışıyoruz. O gün şehir hastanelerini eleştirenler bugün iyi ki yapılmış diyorlar. Uyum içerisinde çark dönmeye başladı. Hizmetler yerine ulaşıyor" açıklamasını yaptı.

“Balıkesir’in 20 ilçesinde bereketli işler yapıldı” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA