• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Boşanmak istediği kocası boğazını keserek öldürdü

Boşanmak istediği kocası boğazını keserek öldürdü

21.7.2021

Balıkesir'de Cüneyt K. (39), boşanma aşamasında olduğu ve ayrı yaşadığı Kader K'yi (46) bıçakla boğazını keserek öldürdü. Olay, önceki gece saatlerinde, Bandırma'nın Levent Mahallesi'nde meydana geldi. Kader K, 1 yıl önce evlendiği Cüneyt K'den 5 ay önce boşanmak istedi. Kader K, bu süreçte ayrı evde yaşamaya başladı.

KONUŞMAYA BIÇAKLA GİTTİ
CÜNEYT K, barışmak istediği Kader K. ile konuşmak için evine gitti. Cüneyt K. ile barışma teklifini kabul etmeyen Kader K. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Cüneyt K, yanında getirdiği bıçakla Kader K'nin boğazını kesti. Kader K, kanlar içinde yere yığılırken, Cüneyt K. ise polisi arayıp, kendisini ihbar etti. Eve gelen sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, Kader K'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis tarafından gözaltına alınan Cüneyt K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

■ SUAT SALGIN

Boşanmak istediği kocası boğazını keserek öldürdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.