• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ahtapot tavşanı yedi!

Ahtapot tavşanı yedi!
Giriş Tarihi: 3.10.2019

'de​ rekortmen dalgıç (46), 'nda yaptığı dalışta, kendisinden 4 kat büyüklükteki bir tavşanı yiyen ahtapotu görüntüledi.

Çanakkale'de rekortmen dalgıç Müjdat Turan (46), Tavşan Adası'nda yaptığı dalışta, kendisinden 4 kat büyüklükteki bir tavşanı yiyen ahtapotu görüntüledi. Turan'ın sosyal medya hesabında paylaştığı video büyük ili gördü. Zıpkınla levrek avlamak için dalan Turan, deniz dibinde yaşadıklarını şöyle anlattı: "Dipte henüz çürümemiş ölü bir tavşan gördüm, ilgimi çekti. Yaklaştığımda tavşanın altında bir ahtapot olduğunu ve onu yediğini gördüm. Bu çok nadir görülen bir olay. Denizlerde, karadaki canlılarla beslenen çok nadir sayıda canlı var. Bunlardan birisi de ahtapot. Bu anları görüntüleyip, takipçilerimle paylaştım" dedi. Müjdat Turan, tavşanın kıyıdan ahtapot tarafından suya çekilmiş olabileceğini söyledi.

Ahtapot tavşanı yedi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN