• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Çanakkale'de

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çeşitli program ve ziyaretler için geldiği Çanakkale'de Vali İlhami Aktaş'ı ziyaret etti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha sonra valilik şeref defterini imzaladı.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Çanakkale'de

04.06.2021, 11:54

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir dizi açılış ve ziyaret için Çanakkale'ye geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk kara yolu ile saat 10.15'te Çanakkale'ye geldi. Bakan Selçuk ilk Çanakkale Valiliğini ziyaret etti. Bakan Ziya Selçuk'u valilik girişinde Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve daire amirleri karşıladı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha sonra valilik şeref defterini imzaladı. Selçuk valilik makamında kısa bir brifing aldı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk TBA Merkezi açılış ve temel atma törenine katılacak.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Çanakkale'de haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.