• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Biga'dan afet bölgesine saman balyası gönderildi

Çanakkale’nin Biga ilçesinden, orman yangınlarının sürdüğü Antalya’nın Manavgat ilçesine 500 adet saman balyası gönderildi.

Biga’dan afet bölgesine saman balyası gönderildi

06.08.2021, 11:45

Biga'nın Şakirbey köyünden Manavgat yangın afet bölgesine destek verildi. Şakirbey Köyü Muhtarı Hasan Özden' in organizasyonuyla köylülerden toplanan 500 saman balyası, Antalya Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere yola çıktı.

Hayırseverlere teşekkür eden Hasan Özden, Antalya'nın Manavgat ilçesinde Salkımevler mevkiinde bulunan saman toplama ve depolama alanına teslim edilmek üzere saman balyalarının yola çıkarıldığını söyledi. Hasan Özden, afetten zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Biga'dan afet bölgesine saman balyası gönderildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.