• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vicdansızlar bunu bile kullandı! Valiliği'nden dolandırıcılık uyarısı!

Vicdansızlar bunu bile kullandı! Denizli Valiliği'nden dolandırıcılık uyarısı!

27.03.2020, 10:32 Güncelleme Tarihi: 27.03.2020,17:53

Valiliği, korona virüs nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan 65 yaş ve üstü yaşlıların ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulan ‘ Grubun’ üzerinden yapılmak istenen dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı.

Konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde 22 Mart itibariyle Vefa Sosyal Destek Grupları'nın yaşlılara hizmet vermeye başladıkları belirtildi. Açıklamada son günlerde bazı art niyetli kişiler tarafından vatandaşların evlerine gidilerek Vefa Sosyal Destek Grubundan geldiklerini belirterek dolandırıcılık teşebbüslerinin yapılmaya çalışıldığı vurgulanarak şu ifadelere yer verildi:

"Talebiniz dışında sizlere ulaşarak Vefa Sosyal Destek Grubu olarak geldiğini belirten kişilere hiçbir şekilde itibar edilmemesini, böyle bir durumla karşılaşılması halinde polis veya jandamaya ihbarda bulunulması önemle rica olunur."

İHA

Vicdansızlar bunu bile kullandı! Denizli Valiliği'nden dolandırıcılık uyarısı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA