• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuyumcudan 33 altın yüzük çaldılar

Kuyumcudan 33 altın yüzük çaldılar
Giriş Tarihi: 20.5.2020

Denizli Saraylar Mahallesi'ndeki Muammer Kocabıyık'a ait kuyumcu dükkanına yanlarında çocuk ile müşteri gibi gelen 3 kadından biri, 'takılık yonca altın' almak istediğini söyledi. Bu takıya bakma bahanesiyle kadınlardan biri tezgahtarı oyalarken, biri de vitrinin alt kısmındaki 33 yüzüğün bulunduğu tablayı alarak elindeki ceketin arasına sakladı. Kadınların dükkandan ayrılmasının ardından yüzük tablasının çalındığını fark eden tezgahtar, çevredeki esnafa haber verdi. 3 kadın, esnafın ortak çalışmasıyla kısa sürede yakalandı. Kadınlar polise teslim edilirken, yüzükler de sahibine geri verildi.

SEBAHATTİN ALP

Kuyumcudan 33 altın yüzük çaldılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA