• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Uslanmayan alkollü sürücü bu kez 6 bin TL ceza yedi

Uslanmayan alkollü sürücü bu kez 6 bin TL ceza yedi
Giriş Tarihi: 22.5.2020

Denizli Merkezefendi'de bir otomobilin yolda tehlikeli manevralarla ilerlediğini gören bekçiler, otomobili durdurmak istedi. Ancak sürücü 'dur' ihtarlarına aldırış etmeden yoluna devam etti. Bunun üzerine çok sayıda polis ekibi otomobili durdurmak için peşine düştü. Kaçış esnasında tamponu düşen araç, bir süre sonra durduruldu. Aracın içinden çıkarılan ve ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen Sedat M, alkolmetreyi üflemeyi reddedince polis tarafından gözaltına alındı.

Yapılan incelemelerde, şahsın 26 Nisan günü sokağa çıkma kısıtlamasında aracı ile dışarı çıktığı ve yine alkollü olduğu için polisten kaçtığı belirlendi. Sedat M'ye o tarihte 3 bin 150 TL para cezası kesildiği ve ehliyetine el koyulduğu tespit edildi. Buna rağmen tekrar alkollü ve ehliyetsiz olarak direksiyon başına geçen şahsın ehliyetine bu kez 5 yıl süreyle en koyulurken, 6 bin TL para cezası kesildi.

Uslanmayan alkollü sürücü bu kez 6 bin TL ceza yedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA