• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizli'de 5 katlı apartmandaki yangını koltuğa düşen sigara çıkarmış

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde apart dairelerin bulunduğu 5 katlı apartmanın üst katında çıkan yangının, koltuğun üzerine düşen sigaranın perdeleri tutuşturmasıyla çıktığı belirlendi.

Denizli’de 5 katlı apartmandaki yangını koltuğa düşen sigara çıkarmış
AA

24.07.2021, 16:41 Güncelleme Tarihi: 24.07.2021, 16:42

Asmalıevler Mahallesi'ndeki dün 5 katlı apartmanın en üst katında bulunan apart dairede, sabah saatlerinde çıkan yangınla ilgili itfaiye ekipleri çalışmasını tamamlandı.

Ekiplerin evde yaptığı incelemede yangının koltuğun üzerine düşen sigaradan çıktığı, ardından perdelerin de tutuşmasıyla büyüdüğü belirtildi.

Yangının çıktığı dairede mahsur kalan ve yanmaya başlayan kıyafetlerini çıkarıp alt kata balkondan inerek kurtulmayı başardıktan sonra Denizli Devlet Hastanesine kaldırılan Ahmet Ferruh Erdurur'un vücudunda 2. derece yanıklar oluştuğu öğrenildi.

Erdurur'un yakınları tarafından Ankara'da başka bir hastaneye götürüldüğü bildirildi.

Alevlerin ortasında kaldı! Canını böyle kurtardı

Denizli'de 5 katlı apartmandaki yangını koltuğa düşen sigara çıkarmış haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.