• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Takla atan araçta sıkışan sürücü güçlükle kurtarıldı

Takla atan araçta sıkışan sürücü güçlükle kurtarıldı

12.9.2021

DENİZLİ'DE hatalı şerit değiştiren otomobil sürücüsü takla atan araçta sıkıştı. Pamukkale ilçesi Ankara Bulvarı üzerinde meydana gelen kazada, Ramazan Aydoğan yönetimindeki otomobille seyir halindeyken tünele girmek için son anda manevra yaptı. O sırada tünel girişinde seyir halindeki kamyonetin çarpması sonucu otomobil metrelerce takla attı.

Otomobil içerisinde sıkışan Aydoğan, büyük uğraşlar sonucu yaralı olarak kurtarıldı. Yaralı sürücü sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Trafiğin durma noktasına geldiği yolda kullanılamaz hale gelen aracın kaldırılmasıyla normale döndü.

■ SEBAHATTİN ALP

Takla atan araçta sıkışan sürücü güçlükle kurtarıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.