• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuyu cinayetinde zanlı kuzen hakim karşısında

Kuyu cinayetinde zanlı kuzen hakim karşısında

14.10.2021

DENİZLİ'DE 2013'te kayıplara karışan ve 7 yıl sonra cesedi bir kuyuda bulunan Levent Karaduman'ın (36), ilk kez hakim karşısına çıkan katil zanlısı kuzeni Ali Osman Sepetçi, cinayeti kabul etmedi. Acılı anne Mesude Karaduman ise yeğeninin en ağır cezayı almasını istedi. Denizli'de reklamcılık yapan Karaduman 7 yıl önce bir sabah evinden çıkmış ve sırra kadem basmıştı.

Anne Karaduman ise oğlunun kaybından, iş ortağı ve kuzeni Ali Osman'ı sorumlu tutmuştu. Talihsiz gencin cesedinin kuyuda bulunmasının ardından bazı delillere ulaşan polis, cinayetle suçlanan kuzen Sepetçi'yi 6 Temmuz 2020'de gözaltına aldı. Savcılıkta çelişkili ifadeler verince tutuklanan katil zanlısı, çıkarıldığı mahkemede suçlamaları kabul etmeyerek, "Levent'in kuyuya düşmediği ya da kendini atmadığı ne malum" diyerek kendini savundu. Oğlunun intihar etmesi için hiçbir sebebi olmadığını belirten acılı anne ise Sepetçi'nin yalan söylediğini savundu.

■ İHSAN KARATAŞ

Kuyu cinayetinde zanlı kuzen hakim karşısında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.