• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Millet bahçesi çalışmaları başladı

’ya yapılacak olan bölgenin en iddialı Millet bahçesi projesinin çalışmalarına başlandı.

Millet bahçesi çalışmaları başladı

25.10.2019, 17:04

Kütahya'ya yapılacak olan bölgenin en iddialı Millet bahçesi projesinin çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Millet bahçesi projesinin çalışmaları kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) proje ekibi ile bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Millet Bahçesi projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Başkan Işık, Kütahya Belediyesi ve TOKİ tarafından ortak yapılacak proje kapsamında inşa edilecek bölgenin en iddialı Millet bahçesi projesi için ölçüm ekiplerinin sahada çalışmalara başladığını ifade etti. Başkan Işık, Millet bahçesi projesinin Kütahya'ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık ve Fatih Gölgeli ile Kütahya Belediyesi birim müdürleri ve proje ekibi yer aldı.

Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantının sona ermesiyle birlikte, Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Gölgeli, TOKİ'nin proje ekibiyle beraber Millet bahçesi projesinin uygulanacağı eski jandarma taburunun olduğu yaklaşık 61 bin 500 metrekarelik arazide incelemelerde bulundu.

Millet bahçesi çalışmaları başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA