• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da kar etkili oldu! Beyaz örtü her yere serildi

Soğuklar ve yurdun bazı kesimlerinde yeniden etkisini göstermeye başlıyor. 'da kent merkezine beyaz örtü serildi, şehirlerarsı yollarda kimi araçlar kar yağışı sebebiyle yolda kaldı, ulaşımda yer yer aksamalar yaşandı.

Kütahya'da kar etkili oldu! Beyaz örtü her yere serildi
AA

11.03.2021, 14:13 Güncelleme Tarihi: 11.03.2021, 16:50

Kütahya kent merkezi kar yağışıyla beyaza büründü. İl genelinde sabah başlayan yağmur, yerini kara bıraktı.

Kütahya kent merkezinde belediye, şehirler arası yollarda ise karayolları ekipleri kar tutmaya başlayan bölgelerde çalışma başlattı.

Domaniç ilçesini Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlayan 1500 metre rakımlı Kocayayla mevkisinde de etkisini sürdüren kar nedeniyle bazı araçlar yolda kaldı. Yolda ağır tonajlı araçların geçişine izin verilmiyor.Trafik ekipleri ise şehirler arası kara yollarında sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Uzmanlar uyarmıştı! İzmir'de çamur yağışı başladı mı? Sağanak yağmur İzmir'de etkili oldu, Kemeraltı'nda işhanını su bastı

Kütahya'da kar etkili oldu! Beyaz örtü her yere serildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.