• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tavşanlı Yaylacık ormanlarında yılkı atları görüntülendi

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Yaylacık ormanında yaşayan yılkı atları, orman işçileri tarafından görüntülendi. Çeşme kenarında karınlarını doyuran atlar, daha sonra orman içlerinde gözden kayboldu.

Tavşanlı Yaylacık ormanlarında yılkı atları görüntülendi
İHA

20.04.2021, 12:40

Yaylacık ormanı Baraman mevkiinde çalışan orman işçileri ve Off Road ekibi, çeşmelere su içmeye gelen yılkı atlarını tayları ile birlikte görüntülediler.

Orman işçilerinden Osman Mutlu tarafından fark edilen sürü halindeki atlar saniye saniye cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Off Road ekibinden Abdullah Bal, "İlk kez bu kadar yakından yılkı atlarını görmek bizler için büyük bir keyif idi. Doğa ile iç içe bulunan bu yılkı atlarının korunmaları gerekir" dedi.Çeşme kenarında karınlarını doyuran atlar, daha sonra orman içlerinde gözden kayboldu.

Tavşanlı Yaylacık ormanlarında yılkı atları görüntülendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.