• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Emet'te yaşlı çift yıldırım nikahı ile evlendi

Kütahya'nın Emet ilçesinde 83 yaşındaki Osman Karalı, 65 yaşındaki Sevgi Sayar ile kıyılan yıldırım nikahı ile dünya evine girdi. Emet Dereli Kaplıcaları'nda apart işleten Osman Karalı, Sevgi Sayar ile evlenmek için Emet Belediyesi'ne başvurdu. Yaşlı çiftin yapılan araştırmalarında evlenmelerine bir mani olmadığı görülünce nikahları Emet Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda kıyıldı.

Emet’te yaşlı çift yıldırım nikahı ile evlendi
İHA

17.07.2021, 17:56 Güncelleme Tarihi: 17.07.2021, 18:56

Sevgi Sayar, ''Kadında olsa erkekte olsa yalnız yaşamak zor. Çoluk çocuğun yanlarında kalmakta zor. Herkesin kurulu düzeni var. Yalnızlık zor bir şey. Gittiğin yere yalnız gidemiyorsun. Evde yalnız kalınca korkardım. Yaşlı annem gelince hiç korkmazdım.

Gençlere de tavsiye ediyorum evliliği. Herkesin evlenmesi gerekiyor. Hayatı tek başına taşımak zor. Peygamberimiz de evlenmeyi tavsiye ederek 3 şeyde acele edin demiştir. Evlenmekte, cenazede ve misafir ağırlamakta. Gençler evlilikten korkmasınlar. Allah herkesin rızkını verir "dedi.
Emet Belediyesi Nikah Memuru Hasan Cangür, evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Emet'te yaşlı çift yıldırım nikahı ile evlendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.