• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kütahya'nın Eskiyüreğil Göleti’ne yavru sazan

Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından amatör balıkçılığı geliştirmek için göletlere yavru sazan bırakıldı. Temin edilen yavru sazanları gölete bırakan Vali Ali Çelik, il genelinde 48 gölete 1 milyon yavru sazan salınacağını söyledi.

Kütahya’nın Eskiyüreğil Göleti’ne yavru sazan
İHA

11.08.2021, 15:58

Eskiyüreğil Göleti'ne 40 bin yavru sazan bırakıldığını belirten Vali Çelik, balıklandırma çalışmalarında emeği geçenlere teşekkür etti.

Programa Vali Ali Çelik'in yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık, TKDK İl Koordinatörü Ahmet Yazar, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Eskiyüreğil Köyü Muhtarı Mehmet Güneş, Kütahya Sportif ve Amatör Olta Balıkçılığı (KÜSABDER) Başkanı Mustafa Sezer, STK temsilcileri ile ilgili yetkililer katıldı.

Programın ardından Eskiyüreğil Köyü'nü ziyaret ederek köylülerin istek ve taleplerini dinleyen Vali Çelik, kilitli parke döşeme ve yol çalışmasının yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Kütahya'nın Eskiyüreğil Göleti’ne yavru sazan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.