• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hastalara güvenlik terörü

Hafsa Sultan Hastanesi Anestezi Polikliniği'nde çalışan güvenlik görevlisi, hastalara terör estirdi.

Hastalara güvenlik terörü
Giriş Tarihi: 12.10.2019

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Anestezi Polikliniği'nde çalışan güvenlik görevlisi, hastalara terör estirdi. Vatandaşların hastaların içeriye sırayla alınmadığı iddiası üzerine sinirlenen görevli, "Size mi soracağım? İstediğim kişiyi içeriye alırım" diye bağırıp küfür ederek kapı önünde bekleyen hastalara sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu. Olayın ardından mağdur olan Murat Çetin, Suat Karataş ve İsmet Mandacı, hastane Başhekimi Prof. Dr. Seyhun Kürşat'a gidip şikayetçi olacaklarını dile getirdi.

SERKAN ÖZCAN

Hastalara güvenlik terörü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA