• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şüpheli ölümün altından zehirlenme çıktı

’da geçen yıl yaşamını yitiren ’ın ölümüyle ilgili korkunç bir iddia gündeme geldi. ile kardeşler, babalarının anneleri tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia etmişti. Çiftçi Sezai Harman'la (64) ilgili raporu çıktı.

Şüpheli ölümün altından zehirlenme çıktı

27.2.2020

Manisa'da geçen yıl şüpheli şekilde ölen çiftçi Sezai Harman'la (64) ilgili Adli Tıp raporu çıktı. Harman'ın zehirlenerek öldüğü kesinleşirken, savcılığa suç duyurusunda bulunan Eda Ünlükoç ile Canan Dağcı kardeşlerin, babalarının anneleri tarafından öldürüldüğü iddiaları önem kazandı. Anne Ayşe Harman ise eşinin ağaçlara ilaç attığı Göktaşı'ndan zehirlendiğini, kendisinin suçsuz olduğunu iddia etti.

KIZLARI ORTAYA ÇIKARDI
Manisa'da 18 Mart'ta Sezai Harman'ın ölümüyle ilgili kızlarının iddiasını Yeni Asır, 'Annem babamı zehirleyerek öldürdü' diye duyurmuştu. Babalarının ölümünü şüpheli bulan ve anneleri Ayşe Harman'dan kuşkulanan Eda Ünlükoç ile Canan Dağcı kardeşler, annelerinin bir sevgilisi olduğunu, evdeki araba ile çiftlikteki araç ve gereçleri sattığını belirledi. İki kardeş, içinde zehir olduğunu düşündükleri bir paketi de dolapta buldu.


CANAN DAĞCI


EDA ÜNLÜKOÇ

İHSAN KARATAŞ

Şüpheli ölümün altından zehirlenme çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.