• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manisa'da 4 gencin ölümündeki kahreden detay ortaya çıktı!

Manisa'nın ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 gencin ölümü ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor.Kendisi ile aynı ismi taşıyan torunu Muharrem Zengin’i (22) kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan dede Muharrem Zengin (72), “Torunum askere gitmeyi planlıyordu. Askerden gelince de sevdiği kız ile evlenmek istiyordu” dedi.

Manisa'da 4 gencin ölümündeki kahreden detay ortaya çıktı!
SABAH

02.02.2021, 19:00

Manisa'nın Ahmetli ilçesine bağlı kırsal Kestelli Mahallesi'nde geçtiğimiz Pazar günü akşam saatlerinde Ümit Zangal'ın (20) boynu kırılarak, Serkan Zangal (23), Neşet Dalgın (24) ve Muharrem Zengin'in (22) ise av tüfeğiyle başlarından vurularak öldürülmüş halde bulundu.

Jandarma ekiplerinin araştırmasına göre gençler, Amasya'ya askere gidecek bir arkadaşları için, Cumartesi günü, kalabalık bir grup halinde, Muharrem Zengin'in zeytin tüccarı olan babası Suat Zengin'e (47) ait bağ evinde toplanarak eğlence düzenledi.Pazar günü bir kısmı ayrılırken Alaşehir'den gelen Neşet Dalgın, Serkan Zangal ve Ümit Zangal, 1 Şubat'ta dünyaya gelen Dalgın'ın doğum gününü kutlamak için, Muharrem Zengin'e misafir olarak kaldı. Ancak Pazar günü, Ümit Zangal henüz belirlenemeyen bir nedenle boynu kırılarak öldü.
Cesedi otomobile koyan 3 arkadaşı, bağ evinde bulunan Suat Zengin'e ait ruhsatsız av tüfeğini de alarak, 500 metre ilerideki Akçeşme Mevkiine gitti. 3 genç arkadaşları Ümit Zangal'ın cesedinin yanında toplu olarak intihar etti.

EL SVAPLARI ALINDI
Toplu intihar eden gençlerin kesin ölüm sonucunu belirlemek için ellerinden svap izi alındı. El svap analiz raporu sonucunda gençlerin elinde barut artığı olup olmadığı tespit edilecek. Ayrıca gençlerin uyuşturucu kullanıp kullanmadıklarını belirlemek için kan testi yapıldı. Sonuç henüz netleşmedi. Kendisi ile aynı ismi taşıyan torunu Muarrem Zengin'i (20) kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan dede Muarrem Zengin (72) içini SABAH'a döktü.Dede Zengin; "Hem adaşım hem torunumdu. Onu çok severdim. Benim gibi ömrü uzun olsun isterdim. Ama kaderi böyleymiş. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Hala şoktayız. Üzgünüz. Ne olduğunu bilmiyoruz. Oğlum ile birlikte üzüm ticareti yaparlardı. Askere gitmeyi düşünüyordu. Önce paralı askerlik yapmayı düşündü. Sonra devlete faydası olsun diye 6 ay normal askerlik yapmaya karar verdi. Kız arkadaşı vardı. Askerden gelince evlenmeyi düşünüyordu. Nasip olmadı" dedi.

Manisa’da korkunç infaz: 4 ölü

Manisa'da 4 gencin ölümündeki kahreden detay ortaya çıktı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.