• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Süslü kadınlar otomobile karşı pedal bastı

Süslü kadınlar otomobile karşı pedal bastı

21.9.2021

MANİSA'DA 'Dünya Otomobilsiz Kentler Günü'nde süslü kadınlar pedal çevirerek caddelere parfüm kokuları yaydı. Beden eğitimi öğretmeni Özlem Şahin öncülüğünde 4'üncüsü düzenlenen bisiklet turu renkli görüntülere sahne oldu. Süsledikleri bisikletleriyle Cumhuriyet Meydanı'nda buluşan birbirinden şık kadınlar, 'Arabadan in bisiklete bin' sloganları atarak Atatürk Kent Parkı'na kadar pedal bastılar. Aydın Efeler'de de bir araya gelen 'süslü kadınlar', bisiklet kullanmaya dikkat çekmek ve bisiklet yolu taleplerini dile getirmek için pedal çevirdiler. ■ CÜNEYT HASÇELİK

Süslü kadınlar otomobile karşı pedal bastı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.