• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

, sağlıklı beslenme için dağıttı

Valisi Esengül Civelek, balığı sevdirip, tüketimini alışkanlık haline getirmek, faydaları hakkında çocuklara bilgi vermek amacıyla Muğla'nın 13 ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Balık Yiyorum Sağlıklı Büyüyorum Projesi' kapsamında öğrencilere dağıttı.

Vali Civelek, sağlıklı beslenme için balık ekmek dağıttı

24.03.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 24.03.2018,13:19

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesi Menteşe İlkokulu'ndaki etkinliğe AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Kavaklıdere Kaymakam Vekili Hayrettin Çiçek, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şakir Fırat Erkal, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Şeren, ilçe kurum müdürleri, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Etkinlikte yaptığı konuşmada öğrencilerin beslenme alışkanlıklarının içerisinde balığa yer vermelerini öneren Vali Esengül Civelek, geleceğin teminatı, güvencesi çocukların, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yetiştirilmesinin herkesin görevi ve sorumluluğu olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından öğrencilere ve etkinliğe katılan vatandaşlara balık ekmek dağıtıldı. Daha sonra mantar yetiştiriciliği seralarını ziyaret eden Vali Civelek ve beraberindeki heyet incelemelerde bulundu.


Kaynak: DHA

Vali Civelek, sağlıklı beslenme için balık ekmek dağıttı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA