• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ölüme terk edildi!

Ölüme terk edildi!

13.09.2018, 00:13

Muğla'nın Milas ilçesinde Boğa Yokuşu Mevkii'ndeki karayolunun kenarında, ayakları bağlı ve yaralı halde çöp poşetine konulmuş yaralı bir köpek bulundu. Milaslı Avukat Ayşe Yaka Gölgedar tarafından son anda fark edilen yaralı köpek, Muğla Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'nda tedavi altına alındı.

PARA VERMEMEK İÇİN...

Olayı araştıran hayvanseverler, Milas-Bodrum karayolundaki Baharlı Kavşağı'nda, Samet Ç. idaresindeki otomobilin bir köpeğe çarptığına şahit olan Ediz Avşar ile görüştü.
Hayvanseverler, Boğa Yokuşu'nda yol kenarında ölüme terk edilen köpeğe, aynı sürücünün çarptığını öğrendi. Sürücü Ç'ye ulaşan hayvanseverler, "Ediz Avşar, sürücüye köpeği Milas'ta bir kliniğe giderek tedavi ettirmesini önermiş. Sürücü de yaralı köpeği aracının bagajına koyarak, ilçedeki bir veterinere götürmüş.
Veteriner, sürücünün tedavi ücretini daha sonra sigortadan alabileceğini ancak şu an için ödeme yapması gerektiği söylemiş. Ancak sürücü, köpeği yeniden bagajına koyarak uzaklaşmış. Bu zavallı köpek, daha sonra ayakları bağlı bir şekilde çöp poşetine konularak yol kenarına atılmış vaziyette bulundu. Bu vicdan yoksunu sürücü hakkında şikayette bulunacağız" diye konuştu.

VOLKAN YILDIZ

Ölüme terk edildi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN