• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Müdür’ görevinin başında

‘Biyonik Müdür’ görevinin başında
Giriş Tarihi: 11.11.2018

Muğla'nın Fethiye ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonrası yürümesine bile ihtimal verilmeyen ancak geçirdiği 5 ameliyat ve fizik tedavi sonrası tekrar ayağa kalkarak mesleğine geri dönen 3. Sınıf Emniyet Müdürü Cüneyt Bilen, Bodrum Deniz Limanları Şube Müdürlüğü'ndeki görevine başladı. Tedavi aşamasında vücuduna 4 platin ile 39 vida takıldığı için 'Biyonik Müdür' olarak anılan Bilen, umudunu hiç kaybetmediğini tekrar görevi başına dönmekten mutlu olduğunu dile getirdi.

Trafik kazasında iki omzu, iki dizi, kaburga kemikleri ile kol ve bacaklarında kırıklar oluşan Bilen, zorlu süreci küçük kızı Gamze ve kendisini yalnız bırakmayan sevenleri sayesinde kısa zamanda atlattığını vurguladı. Bilen, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini, vazifesini geri döndüğü için mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

15 TEMMUZ KAHRAMANI

Bilen, Datça İlçe Emniyet Müdürü olduğu dönemde 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimine katılan darbeci askerlerin yakalanmasında yürüttüğü başarı çalışmaları nedeniyle de ayrıca plaketle onurlandırılmıştı.

METİN BURMALI

‘Biyonik Müdür’ görevinin başında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN