• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çıplak saldırgan ‘ara bulucu’ çıktı!

Çıplak saldırgan ‘ara bulucu’ çıktı!
Giriş Tarihi: 13.2.2019

bir kadına saldırdıktan sonra üstü çıplak şekilde kaçtığı ormanlık alanda yakalanan zanlı, kadının kocasının arkadaşı çıktı. İfadesi alınan kadın, “Kendisinden kocamla aramı düzeltmek için yardım istemiştim” dedi

ADEM ÜLKER

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 2 Şubat'ta kendi evinde saldırıya uğrayan T.İ, ifadesinde olayın detaylarını anlattı. Saldırıdan sonra ormana kaçan ve yarı çıplak halde yakalanan Ramazan G'nin, mağdur kadının kocasının yakın arkadaşı olduğu ve T.İ'nin kendisinden kocasıyla aralarını düzeltmesini için yardım istediği ortaya çıktı. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmada tutuklanan Ramazan G. ise suçlamaları kabul etmedi "Parmağımı ısırdı, şikâyetçiyim" diyerek kendini savunmaya çalıştı.

"KIYAFETLERİ ELİNDEYDİ"

Fethiye'de sauna ve masaj salonu işleten T.İ, "Ramazan G, kocamın arkadaşıdır. İki aydır kocam ile aramız yok. Ramazan, S.İ'nin yakın arkadaşı olmasından dolayı aramızı bulması için kendisinden yardım istedim. O da bana S.İ'le ilgili haberler getiriyordu" diyerek olay gününü şöyle anlattı:

"Evimde uyuduğum sırada kapının sert bir şekilde yumruklanması sesiyle uyandım. Aşağı indim, giriş kapısını açtım. Karşımda Ramazan'ı çırılçıplak gördüm. Sağ elinde kıyafetleri, sol elinde bıçak vardı. Korktum ve kapıyı kapatmaya çalıştım. Ancak müsaade etmedi. O panikle üst kattaki yatak odasına doğru kaçmaya çalıştım. Çünkü sadece yatak odasının kapısının kilidi vardı."

KOMŞUSUNA SIĞINDI

T.İ, Ramazan G'nin peşini bırakmadığını belirterek, "Tam odaya gireceğim sırada beni itti ve içeri doğru düştüm. Sırtıma oturdu. Bıçağı boğazıma dayadı. 'Deli gibi aşığım sana. Ya soyun, ya boğazını keseceğim' dedi. Bıçak boğazımdaydı. Bıçağı tutmaya çalışıyordum. Elim kesildi. Zorla bıçağı aldım, yatağın altına attım. 'Kırayım mı boynunu, şimdi öldüreceğim seni' dedi. Bir fırsatını bulup kaçtım. Bağırarak yardım istedim. Komşunun evine girdim. Bu sırada Ramazan'ın üzerinde kot pantolonla dağa doğru kaçtığını gördüm. 5-10 dakika içinde motosiketli polisler geldi. Ramazan sadece eşim ile aramı bulmak için aracı olan bir arkadaşımdır. Bana zarar vereceğinden korkuyorum, koruma tedbiri alınmasını istiyorum" dedi.

"DAĞA NEDEN TIRMANDIĞIMI HATIRLAMIYORUM"

Ormanlık alanda üzerinde sadece pantlonla yakalanan zanlı Ramazan G. ise ifadesinde, hava sıcak olduğu için kıyafetlerini çıkardığını öne sürdü ve "S.İ ile T.İ bir dargın bir barışıktır. Genelde ben araya girer barıştırırım" dedi. Zanlı, olay günü eve birlikte gittiklerini ve gece alkol aldıklarını iddia etti. Eşi S.İ'yi kendisinden habersiz aradığı için T.İ'nin kendisiyle tartışmaya başladığını söyleyen Ramazan G, "Tartışma sırasında elimi ağzına götürüp 'sus, bağırma' derken parmağımı ısırdı. Ben de saçından tutarak elimi kurtarmaya çalıştım. 'Polisi arayacağım, defol git' evimden dedi. Evden çıktım. Alkollü olduğum için dağa neden tırmandığımı hatırlamıyorum. Polislerden korktuğum için de dağ yamacında saklandım. Klima fazla açık olduğu için üstümü kendim çıkarmıştım. Banyonun önünde çıkarmıştım, banyoya girecektim" diye konuştu.

Çıplak saldırgan ‘ara bulucu’ çıktı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN