• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’u şoke eden

Bodrum’u şoke eden intihar
Giriş Tarihi: 16.3.2019

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 15 yıldır Le Kabbak Halikarnas Kabakçısı dükkanını işleten sanatçı Hüseyin Özgül intihar etti. Dükkanında yaptığı kabaktan aksesuar ve hediyelik eşya ürünleri ile Bodrum'un adını dünyaya duyuran evli ve iki çocuk babası 56 yaşındaki Hüseyin Özgül, evinde kendisini asarak yaşamına son verdi. Dereköy'deki Peksimet Çocuk Kütüphanesi'nin yapımında büyük emeği geçen, çocuklara ve eğitime verdiği destekle tanınan, spor müsabakalarında onlarca kupa ve madalya alan Özgül'ün yaşamını yitirmesi sevenlerini şoke etti.

ADEM ÜLKER

Bodrum’u şoke eden intihar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN