• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bisiklet yolunda akıl almaz

Büyükşehir Belediyesi'nin "Bisiklet şehri" ilan ederek bisiklet yolları yaptığı Muğla'da bir kişi bisikletiyle seyir halindeyken tekerlek mazgala sıkıştı, feci şekilde yaralandı. Yaralı , "Mazgallar tuzak gibi. Bisiklet şehri böyle olmaz" diyerek belediyeyi yolları ve mazgalları gözden geçirmeye çağırdı.

Muğla'da bisiklet yolunda akıl almaz kaza

15.08.2019, 16:46 Güncelleme Tarihi: 15.08.2019,16:55

Kaza, Muğla il merkezindeki Kurşunlu Caddesi'nde meydana geldi. Ahmet Karakuş, bisikletle Kurşunu Caddesi'nde Cumhuriyet Meydanı'na seyir halinde iken, tekerlek mazgalın arasına girdi. Karakuş ani duruşla takla atarak yüzüstü düştü. Hastaneye kaldırılan Karakuş, konuşmakta güçlük çekiyor ve sıvı ile besleniyor.

Kol ve bacaklarında berelerle kazayı atlatmasına rağmen yüzü parçalanan, burnu ve dişleri kırılan Karakuş, Cumhuriyet Caddesi'nden başlayıp Akyol'a kadar bisikletler için tehlike saçan çok sayıda mazgal olduğunu belirterek Belediye yetkililerini başta bisiklet yolları olmak üzere rögar ve mazgalları gözden geçirmeye çağırdı, "Bu kazada ölebilirdim. Ucuz atlattım. Herkes benim kadar şanslı olmayabilir. Özellikle çocuklar buralarda sıklıkla düşüyorlar. Mazgal ve rögarlar tuzak gibi. Bisiklet Şehri böyle olunmaz" dedi.

ADEM ÜLKER

Muğla'da bisiklet yolunda akıl almaz kaza haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA