• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Anne, baba ve oğul aynı anda evlendi

Anne, baba ve oğul aynı anda evlendi
Giriş Tarihi: 15.2.2020

Muğla Fethiye, 14 Şubat sevgililer gününde ilginç bir nikah yaşandı. Anne, baba ve oğlu aynı anda dünya evine girdiler.

"ŞAHİT DE OLDULAR"
Fethiye Belediyesi Evlendirme Dairesi'ne müracaat eden Leyla Kökdaşlı (63) ile Ergün Işık (71) 48 yıl sonra yeniden evlenirken aynı anda oğlu Özgür Işık da Özden Uslan ile dünya evine girdi. 48 yıl önce Fethiye'de evlenen ancak bir süre sonra ayrılan kalan Leyla Kökdaşlı ile Ergun Işık'nın 2 çocuğu oldu. Kökdaşlı ve Işık'ın nikahını görevli Hatice Söymen kıyarken Ögür Işık, Özden Uslan'ın nikahını Fatma Durgut kıydı. Leyla Köktaşlı ile Ergün Işık'ın nikahında oğlu Özgür Işık ile gelini Özden Uslan nikah şahitliğini yaparken, Özgür Işık ile Özden Uslan'ın nikahında da Leyla Kökdaşlı ile Ergün Işık yaptı.

ERDOĞAN CANKUŞ

Anne, baba ve oğul aynı anda evlendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN