• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yine çuvalladı! Aylardır bitmedi...

Çin’den tüm dünyaya yayılan Koronavirüs salgını ardından normalleşme sürecini yaşayan Türkiye’nin gözde tatil yeri Bodrum’un başı 800 metreye yayılan meydan-liman düzenlemesi ile dertte... Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin aylardır bitiremediği Bodrum Yat Limanı Altyapı ve Meydan Düzenlemesi’nin 15 Haziran’da bitirileceğini açıklayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yine çuvalladı. Sabah Gazetesi'nden Hayrettin Şaşmaz'ın haberi...

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yine çuvalladı! Aylardır bitmedi...

15.06.2020, 14:45 Güncelleme Tarihi: 15.06.2020, 14:47

Çin'den tüm dünyaya yayılan Koronavirüs salgını ardından normalleşme süreci ile birlikte turizm sezonu açıldı. Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte dünya incisi Bodrum'un gündemi Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin bir türlü bitmeyen 800 metrelik düzenlemeyle çalkalanmıştı.

Sabah sahil yürüyüşünü bile etkileyen ve aylardır bitmeyen Bodrum Yat Limanı Altyapı ve Meydan Düzenlemesi'nin bir an önce bitmesini isteyen Bodrumlular'ın tepkileri üzerine CHP'li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapmıştı.

Gürün açıklamasında bugünü işaret ederek, "Bodrum limanımız yenilenen yüzüyle 15 Haziran'da vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Güzel Bodrumumuza yakışan hizmetlere bir yenisini daha eklemiş olacağız" demişti.

TARİH VERDİ, ÇUVALLADI
Ancak bugün 15 Haziran olmasına rağmen söz konusu çalışmalar tamamlanmadı. Bodrum Yat Limanı Altyapı ve Meydan Düzenlemesi halen devam ediyor… CHP'li Başkan'ın söz verdiği tarihte çalışmaların bitmemesi aylardır sabırla bekleyen Bodrumlular'ın tepkisini çekiyor.

Hayrettin Şaşmaz /Sabah

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı'nın o sözlerine tepkiler çığ gibi

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yine çuvalladı! Aylardır bitmedi... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.