• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Pınar gibi ölmek istemiyorum

Muğla’da kendisini tekme döven bar işletmecisi tarafından ölümle tehdit edildiğini söyleyen , sonunun yine Muğla’da öldürülen gibi olmasından korkuyor.

Pınar gibi ölmek istemiyorum

23.8.2020

Muğla'nın Ula ilçesinde, 18 Ocak günü bir restoranda oturan Buse Demir (20), yanına gelen beach club işletmecisi Onur Uzun (33) tarafından darp edildi. Telefonda başlayan kavganın ardından tekme tokat dövülen Buse Demir'in şikayetçi olması sonrası Onur Uzun gözaltına alındı ancak uzaklaştırma kararı verilerek serbest kaldı. Onur Uzun'un kendisini her gördüğünde tehditler savurduğunu söyleyen Demir, "Beni ailemle tehdit ediyor. Seni öldürürüm diyor. Bu yüzden taşınmak zorunda kaldım. Bu adam uzaklaştırma kararını ihlal olmasına rağmen ceza almadı. Bu olaylar yüzünden psikolojik tedavi gördüm. Can güvenliğim yok" dedi.

'SOKAĞA ÇIKAMIYORUM'
Uzun'un serbest kalmasına isyan eden genç kız, yaşamına korku içinde devam ettiğini söyleyerek, "Bu adam beni öldürecek. Sokağa bile çıkamıyorum. Muğla'da geçtiğimiz ay korkunç bir cinayete kurban giden Pınar Gültekin gibi ölmek istemiyorum. Gazetelerde cinayet haberlerim çıksın istemiyorum. Lütfen sesimi duyun. Beni bu adamdan kurtarın" dedi.Fatih ŞENDİL

Pınar gibi ölmek istemiyorum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.