• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Önce destek sonra köstek

Yönetimi, ’da öldürülen ’in ailesine destek olduğunu açıklarken, partinin Muğla Milletvekili ise Pınar Gültekin’in babası hakkında suç duyurusunda bulundu. ’a konuşan Gültekin, “Bunların zihniyeti bu kadar işte” dedi.

Önce destek sonra köstek

6.1.2021

Muğla'da vahşice katledilen Pınar Gültekin'in cinayetiyle ilgili davada acılı baba Sıddık Gültekin'in kendisine bir CHP'li tarafından "Davadan vazgeç" baskısı yapıldığını söylemesinin ardından sular durulmuyor. CHP PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Pınar Gültekin davasına sahip çıkmak ve Gültekin ailesine destek olmak için Muğla'ya gelmişti. Ertesi gün ise Süleyman Girgin, hakkındaki iddiaları yargıya taşıdı. Söz konusu iddiaların odağındaki CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, kendisi hakkında "Bana davayı geri çekmemizi istedi" şeklinde açıklama yapan Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin hakkında suç duyurusunda bulundu. Girgin'in avukatı Pınar Alpay Tozun, sürecin sonuna kadar takipçisi olacaklarını söyledi. CHP'li Girgin ise, "Şahsıma yönelik iddiaların, iftira olduğunun ispatı için hukuki süreci başlatmış bulunmaktayım. Gerçekler ortaya çıkıncaya kadar sürecin takipçisi olacağım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerini kullandı.

CHP Milletvekili Süleyman Girgin

'SÖZDE DESTEK'
Konuyla ilgili Yeni Asır'a konuşan Sıddık Gültekin, kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin için 'istediği kadar şikayetçi olsun' dedi. Gültekin, "Bunların zihniyeti bu kadar. Kızımın davasında adliye önüne gelip basın açıklaması yapıyorlar. Sözde bize destek oluyorlar. Ama sonra kendi milletvekilleri benden şikayetçi oluyor. Bunların kişilikleri bu" dedi.'KIZIM PINAR'A İFTİRA ATIYORLAR'
PINAR Gültekin'in arkadaşı Ceren Tunç'un tanık olarak dinlendiği duruşmada, "Pınar, Cemal'in kendisine para yatırmak zorunda olduğunu, yatırmadığı takdirde ilişkiyi Cemal'in eşine anlatacağını söyledi" iddiasında bulundu. Bunun üzerine kızının haksız ve çirkin iftiralara maruz kaldığını belirten Sıddık Gültekin, "Mahkemede sanki suçlu biz gibi yargılandık. Kızıma iftira atıyorlar" dedi. Gültekin, Ceren Tunç'u 'yalancı tanıklık yapmaktan' dolayı savcılığa şikayet de etti.

Ferdi YAVUZ

Pınar davasında reddi hakim talebi Son dakika: Pınar Gültekin cinayeti davasında duruşma 15 Şubat'a ertelendi Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! O rapor mahkemeye ulaştı

Önce destek sonra köstek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.