• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Pınar’ı diri diri yakmış

Muğla'da Cemal Metin Avcı'nın öldürdüğü Pınar Gültekin'in diri diri yakıldığı Adli Tıp Raporu'yla tespit edildi. Rapor bugün duruşmada okunacak.

Pınar’ı diri diri yakmış

15.2.2021

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesine ilişkin hazırlanan Adli Tıp Raporu'na göre, katil Cemal Metin Avcı'nın Pınar Gültekin'i diri diri yaktığı ortaya çıktı. Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) cesedini varil içinde yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına devam edilecek olan üçüncü duruşma bugün yapılacak.

HAYATTAYKEN YAKMIŞ
Duruşmada okunacak Adli Tıp Raporu'na göre katil Cemal Metin Avcı'nın, Pınar Gültekin'i yaşıyorken yaktığı ortaya çıktı. Pınar Gültekin cinayetine ilişkin Muğla 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 4 Ocak 2021 tarihinde görülen duruşmada hareketli anlar yaşanmıştı. Tanıkların dinlenmesi sırasında baba Sıddık Gültekin ayağa kalkıp, "Bu duruşma benim için bitmiştir" diyerek, salonu terk etti ve ailenin reddi hakim talebi nedeniyle mahkeme davayı 15 Şubat'a ertelemişti. Duruşmada Mertcan Avcı'nın cinayet günü olay yerindeyken aradığı kız arkadaşı ve Cemal Metin Avcı'nın eşi Eda Avcı da dinlenecek.KATİLİN EŞİ DE DİNLENECEK
MUĞLA 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün yapılacak üçüncü duruşmada Cemal Metin Avcı'nın boşanma aşamasında olduğu eşi Eda Avcı dinlenecek. Duruşmada ayrıca Pınar Gültekin'in ölümünün sebebi ve zamanına ilişkin adli tıp raporu okunacak. Duruşmaya Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, annesi Şefika Gültekin de katılacak.

Ferdi YAVUZ

Pınar’ı diri diri yakmış haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.