• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'daki balıkçı teknelerini batırdı, dalgaların boyu 2 metreyi aştı

Son dakika... ’nın ilçesinde saatteki hızı zaman zaman 80 kilometreye ulaşan nedeniyle, balıkçı tekneleri battı, ağaçlar yıkıldı, dalgaların boyu 2 metreyi aştı.

Bodrum'daki fırtına balıkçı teknelerini batırdı, dalgaların boyu 2 metreyi aştı
İHA

16.02.2021, 16:55 Güncelleme Tarihi: 16.02.2021, 16:55

Bodrum'da sabah saatlerinde kuzey yakasını vuran fırtına, Torba, Göltürkbükü, Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük sahillerini vurdu. Dalgaların boyu bazı kıyı kesimlerinde 2 metreye kadar ulaştı.

Saatteki hızı zaman zaman 80 kilometreye çıkan fırtına nedeniyle ağaçlar yıkıldı, balıkçı tekneleri battı. Bazı iskeleler ise dalgalar nedeniyle hasar gördü. Dev dalgalar sahildeki bazı iskeleleri yuttu. Bölgelerde elektrik kesintileri yaşanırken fırtına Bodrum'un kuzey yakasında etkili oldu. Bodrum - Datça feribot seferleri iptal oldu.Meteorolojiden edinilen bilgiye göre, yarın öğlene kadar sürecek olan kuvvetli fırtınanın yerini güneşe bırakacağı öğrenildi.

İzmir’de fırtına kabusu geri döndü! Ağaçlar otomobillerin üzerine devrildi

Bodrum'daki fırtına balıkçı teknelerini batırdı, dalgaların boyu 2 metreyi aştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.