• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’un cennet koyu halka açılıyor

Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı ’la görüşen AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen’e milletvekilleri ve eşlik etti..

Bodrum’un cennet koyu halka açılıyor

20.2.2021

Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, Ankara ziyareti sonrası Göltürkbükü'nde bulunan cennet koyuna halk plajı yapılacağı müjdesini verdi. Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'la görüşen İlçe Başkanı Osman Gökmen'e Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir eşlik etti. Bodrum'la ilgili sorunları dile getirdiklerini belirten Gökmen, yaptığı açıklamada, "Öncelikle cennet koyunun halk plajı yapılacağı müjdesini vermek istiyoruz. Ayrıca tekne bağlama ve turizm amaçlı iskelelere yeni düzenleme yapılacak. Bir önemli haber de; Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi zulmü altında bulunan denizcilerimiz ve tekne sahipleri için bakanlığımızla gerekli çalışmalara başlandı. Detayları en yakın zamanda Bodrumlu hemşerilerimizle paylaşacağız" dedi.

TUBA AYHAN

Bodrum’un cennet koyu halka açılıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.