• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çukur yine can aldı

Çukur yine can aldı

22.2.2021

Muğla Milas'ta oyun oynarken tuvalet çukuruna düşen ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Akkovanlık mahallesinde bir evin bahçesinde oynayan 3 yaşındaki Fırat Bıçak, tuvalet giderlerinin döküldüğü çukura düştü. Diğer çocukların haber vermesiyle durumu öğrenen baba Nail ve anne Nida Bıçak çifti, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirerek yardım istedi

BENZER ÖLÜMLER OLDU
Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, çukurdan çıkarılan çocuğu ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye sevk etti. Bıçak ailesinin 3 çocuğundan en küçüğü olan Fırat Bıçak, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Muğla'da son bir ayda bir çocuk ve bir kadın da benzer şekilde çukura düşerek hayatını kaybetmişti. Yatağan'da 3 Şubat'ta, fosseptik çukuruna düşen Suriyeli ailenin 2.5 yaşındaki çocukları Ahmed Alhammuh hastanede, 10 Şubat'ta da evlerinin önündeki müştemilatın içindeki kuyuya düşen 95 yaşındaki Fatma Tekin olay yerinde hayatını kaybetmişti.

VOLKAN YILDIZ

Çukur yine can aldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.