• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Minik Mustafa tekerlekli sandalyesine kavustu

Minik Mustafa tekerlekli sandalyesine kavustu

22.2.2021

Aydın Germencik'te kas hastası 3 yaşındaki Mustafa Duru'nun yürüteç ve mikro tekerlekli sandalye hayali, Yeni Asır'ın haberiyle gerçekleşti. Haberimizin ardından toplanan 45 bin lira ile minik Mustafa'ya yürüteç ve tekerlekli sandalye alındı. Germencikli Muhammet ve Yüksel Duru çifti, oğulları Mustafa'nın 6 aylıkken boynunu tutamadığını fark etti. Ege Üniversitesi Hastanesi'nde çocuğun kas hastalığı olduğu tespit edildi. Mustafa'ya gerekli olan engelli yürüteci ile mikro tekerlekli sandalye alınması için başlatılan kampanya sonrasında hayırseverlerden destek yağdı. Bir ayda gereken para toplanırken, Mustafa yürüteç ve engelli sandalyesine kavuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Minik Mustafa tekerlekli sandalyesine kavustu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.