• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Komşularını kurşuna dizdi!

’da komşuların kavgası cinayetle bitti. Bir gün önce küfürleştiği ’nın evinin önünde pusu kuran Menduh Demir, Atmaca ve oğlunu kurşun yağmuruna tutarak öldürdü

Komşularını kurşuna dizdi!

9.4.2021

Muğla'da yaşayan baba ve oğlu, komşuları tarafından yol ortasında tüfekle vurularak öldürüldü. Zanlı ile baba-oğul arasında olaydan bir gün önce tartışma çıktığı, tarafların karşılıklı küfürleştiği öğrenildi. Kan donduran cinayet, Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Zeytinköy'de işlendi.

Akkaya köyünde yaşayan Menduh Demir, (35) bir süre önce Gökova'da ev satın aldı. Daha sonra Zeytinköy'de yaşayan Erol Atmaca da aynı yerden ev aldı ve ikili yazlık komşusu oldu.

'SENİ ÖLDÜRÜRÜM' TEHDİTİ
Taraflar arasında bir süre sonra komşuluktan kaynaklı sorunlar yaşanmaya başladı. Menduh Demir, önceki gün kendisini telefonla arayan Erol Atmaca (54) ile ortak kullanım alanı yüzünden tartışıp küfürleşti. Menduh Demir, Erol Atmaca'ya "Seni öldürürm" dedi. Atmaca da, "Gel öldür, bekliyoruz" karşılığını verdi. Konuşmalardan sonra Atmaca çevresinde bulunan ve konuşmalara şahit olan arkadaşlarına, "Bunlar bana kendilerini öldürtecek. Yarın birilerini öldürebilirim" diyerek ortadan kayboldu.

ÖNCE AYAKLARINDAN VURDU
Dün sabaha karşı Menduh Demir, Erol Atmaca'nın diğer evinin olduğu Zeytinköy'e giderek pusu kurdu ve beklemeye başladı. Bir süre sonra Erol Atmaca, oğlu Emre Yiğit Atmaca (29) ile birlikte evden çıkarak park halindeki otomobillerine doğru yürümeye başladı.

Bu sırada saklandığı yerden çıkan Menduh Demir, "Gel dedin geldim. Seni de oğlunu da yavaş yavaş öldüreceğim" dedikten sonra yanında getirdiği av tüfeğiyle baba ile oğlu önce ayaklarından vurdu. İkisinin de yere düşmesinin ardından bu sefer de başlarına ve göğüslerine toplam 16 kez ateş açtı. Kanlar içinde kalan baba-oğul olay yerinde can verdi

FERDİ YAVUZ

Komşularını kurşuna dizdi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.